... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Thajsko

 

Z Thajska, perly Ázie, sme pre vás vybrali nasledovné ponuky:

Thajsko Khao Lak

Khao Lak, Thajsko, stále nedotknuté, nové rozvojové prímorské mestečko, obklopené horami, pokrytými hustou zeleňou džungle. UŽ OD 840€*.

 

Thajsko Maya Bay pláž

Maya Bay beach, Phi Phi ostrovy, Thajsko – prekrásna piesočnatá pláž s priezračnou belasou vodou je jednou z najväčších atrakcií Thajska. Stala sa námetom aj na film Pláž. UŽ OD 880€*.

 

Thajsko Phi Phi

 Phi Phi, Thajsko, najpopulárnejšia destinácie na Andamanskom pobreží po Phukete.  Nedotknuté pláže, pôsobivé útesy, priezračná voda a fascinujúci morský život.  Scéna z románu a filmového trháku "The Beach". UŽ OD 860€*.

 

Thajsko Bangkok

 Bangkok, hlavné mesto Thajska - jedno zo svetovo najviac exotických a farebných miest.  Toto mesto magicky viaže veľkolepé zázraky z antickej kultúry zlatých chrámov a palácov. UŽ OD 830€*.

 

Thajsko Sukhothai

 Pred 700 rokmi bolo Sukhothai hlavným mestom prvého Thajského kráľovstva a ležalo v srdci “Zlatého veku” thajskej civilizácie.  V roku 1978 bola vykonaná najväčšia rekonštrukcia a Sukhothai je dnes významnou turistickou destináciou. UŽ OD 860€*.

 

Thajsko Chiangmai

Chiang Mai, Thajsko, je nielen veľké a starobylé mesto severného Thajska, ale aj slávna turistická destinácia.  Historické objekty z éry Lannov, ako aj prírodné krásy, ktoré umožňujú lezenie, jazdu na slonovi, turistiku a cykloturistiku. UŽ OD 890€*.

 

Thajsko Rayong

Rayong, Thajsko, je úchvatná provincia na východnom pobreží, ktorá sa môže pochváliť niekoľkými plážami a scénickým vodopádom uprostred prírodného prostredia. UŽ OD 870€*.

 

Thajsko Phang nga

Phnag-nga, Thajsko, prímorská provincia v Andamanskom mori so scénickým stvárnením lesov na ostrovoch. UŽ OD 870€*.

 

Thajsko Trang Sukon

Trang, Thajsko, ktorého počiatky siahajú do obdobia spred 2000 rokov, býval raz hlavný obchodný prístav. Trang sa objavuje ako potešujúco kľudná turistická destinácia vďaka svojim nádherným plážam a prírodným scenériám, s novo otvorenými dobrými hotelmi, výbornými podmienkami na potápanie v danej oblasti. UŽ OD 900€*.

 

Thajsko Phuket

 Phuket je nielen najväčší ostrov Thajska, ale je tiež všeobecne známy aj ako perla na pobreží Andamanského mora. Je známy fascinujúcimi atrakciami. UŽ OD 880€*. 

 

Thajsko Koh Samui

Toto osobité malé rybárske mestečko v zálive Thajska je hlavným bodom odchodu trajektu z neďaleko ostrova Samui. Koh Tao, Koh Phan NGAN a Koh Nangyuan tvoria zaujímavú destináciu na leteckej, železničnej a cestnej trase na juhu Thajska.  UŽ OD 910€*.

 

Thajsko Khao Yai

Jedná sa o najpopulárnejší národný park v krajine, Khao Yai, priláka viac ako milión návštevníkov ročne kvôli svojej malebnosti a kráse hojnej flóry a voľnej divočiny. UŽ OD 890€*.

 

Thajsko Lantau

Lantau, Thajsko, a jeho 26 metrová bronzová socha Budhu, nazývaná aj “Giant Budha”, sú vyhľadávanou destináciou tejto oblasti. UŽ OD 890€*.

 

Thajsko Nong Khai

Nong Khai, Thajsko, je bránou do Indočíny s Mostom thajsko-laoského priateľstva. Návštevníci môžu cestovať z thajskej hranice do susedných krajín.  Provincie aj prírodné zaujímavosti, ako sú Phu Thok a Phu wua wildlife Sanctuary. UŽ OD 840€*.

 

Thajsko Ayutthaya

 Ayutthaya, Thajsko, je výrazne historické miesto, ktoré si stále drží svoje čaro dodnes. Je bohaté na historické pamiatky a historické  artefakty. UŽ OD 860€*.

 

Thajsko Kanchanaburi

Provincia Kanchanaburi,Thajsko, sa môže pochváliť niektorými z najkrajších prírodných scenérií v celom Thajsku a slávnym mostom cez rieku Kwai. UŽ OD 850€*.

 

* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na 8 dní v 3* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Thajsko Chcem si objednať  Cenník Thajsko Cenník Thajsko


(c) 2009 Ralph