... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Singapur

 

Z malého, ale krásneho Singapuru, sme pre vás vybrali nasledovné ponuky:

Singapur mesto

Singapur je podľa Ázijčanov najlepším mestom na svete. Singapur je pre život najlepším mestom, pretože má čistý vzduch a nízku mieru zločinnosti. Impozantná scenéria dokazuje nočný a rušný život. UŽ OD 790€*.

 

 Singapur Esplanade

Esplanade sa nachádza na nábreží v centre Singapuru, severne od ústia rieky Singapur. Slúži ako prekásne divadlo. UŽ OD 810€*.

 

Singapur Sultánova mešita

So svojou masívnou zlatou kupolou je Sultánova mešita jednou z najviac impozantných cirkevných stavieb a kontaktným miestom moslimov v Singapure. Mešita bola postavená v roku 1928. UŽ OD 790€*.

 

Singapur Sri Mariamman chrám 

 Srí Mariamman Temple je najstarší hinduistický chrám v Singapure.  Postavený v roku 1827, známy aj ako Mariamman Kovil alebo Kling Street Temple. UŽ OD 790€*.
 

Singapur Zoo

Singapurská ZOO – jedna z atrakcií, ktorú nemôžete vynechať. Je obklopená pokojnou vodou priehrady Seletar a pomerne hustým lesom. UŽ OD 810€*.

 

* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na 8 dní v 3* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Singapur Chcem si objednať  Cenník Singapur Cenník Singapur


(c) 2009 Ralph