... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Nepál

 

Z malej krajiny, ale plnej extrémov a úžasnej prírody, Nepálu, sme pre vás vybrali nasledovné ponuky:

Nepál Bhutan

 Starodávne kráľovstvo, na ktoré tak ľahko nikto nezabudne, si môžete medzi ostatnými výletmi dopriať na 13 dní UŽ OD 1699€*. 

 

Nepál Manali

Spojte úžasnú krásu prírody s chrámami a inými pamiatkami mesta Manali, ktoré si môžete medzi ostatnými výletmi dopriať na 11 dní UŽ OD 1788€*.

 

Nepál Paro

Nenechajte si ujsť dojmy z magického Paro a navštívte starobylé chrámy, svätyne a paláce, ktoré si môžete s ostatnými výletmi dopriať na 13 dní UŽ OD 1699€*.

 

Nepál Himaláje

Doprajte si snehom zasypané Himaláje, pokojné jazero a ľadový vietor, ktorý spolu medzi ostatnými výletmi môžete mať na 11 dní UŽ OD 2264€*.   

 

Nepál Thimphu

 Čaká na vás hlavné mesto Bhutánu, Thimphu, ktoré si môžete medzi ostatnými výletmi dopriať na 13 dní UŽ OD 1899€*.

 

Nepál Leh

Vstúpte bránou do mesta Leh, turistického a trekingového raja, ktoré si môžete medzi ostatnými výletmi dopriať na 11 dní UŽ OD 1788€*. 

 

* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na uvedený počet dní v 3* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Thajsko Chcem si objednať  Cenník
Thajsko Cenník Nepál


(c) 2009 Ralph