... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Maroko

 

Z ponuky exotického a rôznorodého Maroka sme pre vás vybrali nasledovné ponuky:

 

Maroko Sahara

Sahara, táto časť štátu leží na severozápadnom pobreží Afriky. Okrem úzkej pobrežnej nížiny ju celú tvorí púšť. Na rozľahlých štrkových a menej rozľahlých piesočnatých púšťach sú roztrúsené oázy. Územie, známe pod názvom Španielska Sahara, získalo nezávislosť v roku 1975. UŽ OD 690€*.

 

Maroko Fez kráľovský palác

Kráľovský palác v meste FEZ, Maroko, sa rozkladá na 80ha a nájdete tu krásne záhrady, mešity a tiež starobylé Madrassa a školu koránu. Naskytne sa vám impozantný pohľad. Je známy svojou zlatou bránou, mozaikami a krásnymi maľovanými stropmi. UŽ OD 690€*.

 

Maroko Rabat

Rabat, Maroko, Ait Ben ħadd je riedko obývaná dedina, vytvorená z niekoľkých malých tvrdz a Kasbah. Táto obec leží pozdĺž bývalej karavanovej trasy medzi Saharou a Marrákešom, pri rieke Quarzazate. Ait Ben ħadd je jednou z populárnych destinácií v Maroku, najmä z dôvodu jeho Ksar- zámku, ktorý je vyhlásený za svetové dedičstvo UNESCO. UŽ OD 690€*.

 

Maroko Essaouira

Essaquira, Maroko, toto marocké mesto je známe prostredníctvom mnohých nezávislých cestovateľov a len zriedka tu uvidíte zájazdy. Ale čoskoro sa to zmení. Šíria sa chýry o krásnych rozľahlých plážach a o iných čarách tohto mesta. Navštívte mesto, kde aj Jimmy Hendrix a Bob Marley radi odpočívali a vychutnávali si morské plody. UŽ OD 690€*.

 

Maroko Asilah

Asilah, Maroko, množstvo turistov naokolo, ale všetko v Asilah je uvoľnené a pokojné. Nádherný Asilah stojí za zastávku na vašej ceste Marokom, ale mali by ste myslieť na návštevu mesta  len v letný čas- zimy môžu byť nepríjemné, ak ste na severe v Maroku, a ešte viac bližšie k moru. UŽ OD 670€*.

 

Maroko Cascade Ouzoud

Cascades d'Ouzoud, jeden z najvýznamnejších majestátnych vodopádov v Maroku, patrí rovnako k najfotografovanejším v tomto regióne. Ich nádheru, fascinujúce kaskády a okolitú prírodu len ťažko zachytí nejaký fotograf. Zažite skutočnú krásu marockých vodopádov. UŽ OD 640€*.

 

Maroko Merzouga

Zlaté duny v Merzouge. Marocká legenda hovorí, že pieskové duny poslal Boh ako trest. Púštna oblasť v Marzouge je jednou z najlepších atrakcií a najvýznamnejších pamiatok, ktoré Maroko môže ponúknuť. Tieto obrie kopce jemného piesku lemujú alžírsku hranicu a každý by ich mal vidieť. UŽ OD 910€*.

 

* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na 8 dní v 4* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Maroko Chcem si objednať  Cenník Maroko Cenník Maroko


(c) 2009 Ralph