... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Malajzia

 

Z fascinujúcej a prekrásnej Malajzie pre našich zákazníkov vyberáme nasledujúce ponuky: 

 Malajzia Borneo

Borneo alebo Kalimantan, Malajzia, je tretí najväčší ostrov na svete, nachádzajúci sa v strede malajského súostrovia. Nádherné pláže, vrchy a rozmanitá príroda, ktorá vám učarí. UŽ OD 890€*. 

 

Malajzia Východné pobrežie

Perhentian. Východné pobrežie je najchudobnejšou a najviac kultúrne konzervatívnou častou Malajzie. Na východe sú hlavnou atrakciou  Malajzie neporušené ostrovy s veľkými plážami a vynikajúcimi možnosťami potápania. UŽ OD 820€*. 

 

Malajzia Pangkor

Pangkor. Hlavné mesto ostrova tvorí len jediná ulica s kaviarničkami a obchodíkmi so suvenírmi. V okolí ostrova sú vynikajúce možnosti pre jachting, na južnej strane potápanie a šnorchlovanie a v blízkosti hotela leží aj golfové ihrisko. Na ostrove sú pozostatky holandskej pevnosti z roku 1670, pôvodne sloužiaca na obranu pred pirátmi.UŽ OD 880*.

 

Malajzia Tioman

Tioman je tiež nazývaný najkrajším ostrovom Malajzie a ponúka tropickú džungľu plnú vodopádov, ktorá poskytuje najbohatšie rastlinné spoločenstvá planéty a je lemovaná belostnými plážami, ktoré doslova lákajú k príjemnému leňošeniu. Priezračné vody Juhočínskeho mora však ponúkajú širokú možnosť vodných športov, preto sa na ostrove Tioman zaručene nebudete nudiť.UŽ OD 880*.

 

 

Malajzia Kuala Lumpur

Hlavné mesto Malajzie, Kuala Lumpur poskytuje fascinujúci mix kultúr. Vedľa moslimských mešít stoja indické chrámy, kresťanské kostoly a čínske štvrte spolu s modernou architektúrou (Petronas towers). UŽ OD 870€*. 

 

Malajzia Malacca

Malacca je historickým miestom Malajzie, bohaté kultúrne stavby, antické pamiatky a koloniálne stavby. Boli to koloniálne sily, ktoré kontaktovali Malajziu, ktoré aj túto krajinu dotvorili do jej súčasného ekonomického a politického systému. UŽ OD 930€*. 

 

* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na 8 dní v 3* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Malajzia Chcem si objednať  Cenník Malajzia Cenník Malajzia


(c) 2009 Ralph