... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Bali

  

Z exotického a najkrajšieho ostrova Indonézie, Bali, sme pre vás vybrali nasledovné ponuky:

 Bali Tanah Lot

Tanah Lot Bali je jeden z najdôležitejších morských chrámov, svätyňa v Tanah Lot je postavená na vrchole obrovskej skaly, ktorá je obklopená morom. Keď je slabý príliv, môžu ľudia chodiť do chrámu. Vyzerá to ako plávajúci chrám. Je tu mnoho jaskýň. UŽ OD 890€*. 

 

Bali Bedugul

Bedugul, Bali, 18 km severne od Denpasaru a 1400m nad morom, je známy svojím vynikajúcim golfovým ihriskom. Bujný borovicový les robí čisté ovzdušie. Oblasť je známa svojím ovocím a zeleninou. Prekrásny pohľad je z "Ulun Danu" chrámu, ktorý sa zdá byť na vyvýšenine z jazera. UŽ OD 890€*. 

 

Bali Ubud

Ubud, Bali, centrum balijského maľovania, múzeum Ubud "Puri Lukisan" má stálu zbierku moderného génia. Rovnako tu nájdete nádherné terasovité ryžové polia, spolu s exotickým lesom, plným desiatkami opíc. UŽ OD 890€*. 

   

Bali Sanur

Sanur pláž, Bali, je už dlho obľúbeným rekreačným miestom pre ľudí z Denpasaru a iných oblastí. nachádza sa na východnom pobreží Bali je ideálna pre šnorchlovanie, keďže je chránená koralovým útesom. UŽ OD 980€*. 

 

Bali Kintamani

Dedinky Kintamani a Penelokan, Bali, poskytujú skvelý výhľad na stále aktívnu horu Batur a jej fantastické jazerá. Veľkolepý horský región okolo Kintamani, s hlbokým kráterovým jazerom a bublajúcimi horúcimi prameňmi, robia túto oblasť regiónom, ktorý musíte navštíviť. UŽ OD 930€*.

 

Bali Besakih chrám

Viac ako tisíc rokov starý chrám Besakih je známy ako "Materský chrám“ na Bali. Besakih je najväčší a najposvätnejší zo všetkých balijských chrámov, pomenovaný po dračom bohovi, ktorý obýva hory. Je to vraj jediný hinduistický chrám, kde  môže hinduista akejkoľvek kasty uctievať boha. UŽ OD 940€*.

 

Bali Uluwatu

Pura Luhur Uluwatu je jedným z Balijských „kayangan jagat“ (smerových chrámov), ktoré strážia Bali pred zlými duchmi. Zasvätený duchom mora, slávny Pura Luhur Uluwatu chrám je architektonický div v čiernej koralovej skale, krásne projektovaný,s nádherným výhľadom. UŽ OD 930€*.

 

Bali dedina Banjar

 Banjar- teplé pramene, Bali, sú pôvodom horúce pramene, vyvierajúce zo zeme a tunajší obyvatelia veria, že liečia rôzne choroby. Ich voda je v jednom malom bazéne, obklopenom jedinečným vidieckym prostredím. Nachádza sa blízko k Wiharae (chrám Buda). UŽ OD 990€*.

 

Bali Goa Lawah

 Pura Goa Lawah, chrám na Bali s jaskyňou s tisíckami netopierov, sa nachádza pozdĺž juhovýchodného pobrežia Bali. Stred chrámu je postavený okolo jaskyne, plnej tisícov netopierov. UŽ OD 930€*.

 

 Bali Matahari

 MATAHARI, obchodné centrum na Bali, ponúka rôzne možnosti odbytu značkových parfumov a kozmetiky ako Clinique, Elizabeth Arden, Estée Lauder, Revlon a výrobky Body Shop spolu s ďalšími značkami ako Quicksilver, Billabong, Rip YCurl, Adidas, Nike a mnohé iné. UŽ OD 920€*.


* - Uvedená cena na 1 osobu zahŕňa letenku a ubytovanie (pri obsadení izby 2 osobami) na 8 dní v 3* hoteli spolu s raňajkami. Uvedená cena je informatívna a konečná cena závisí od sezónnosti, počtu osôb, dĺžky pobytu a preferencií klientov.

 

Ak máte záujem o inú, ako uvedenú destináciu v ponuke, naša spoločnosť vypracuje pre našich klientov aj pre tieto destinácie uspokojivú ponuku.

Objednávka Bali Chcem si objednať  Cenník Bali Cenník Bali


(c) 2009 Ralph