... s nami o raji už nemusíte iba snívať

Newsletter

  • Váš osobný sprievodca dovolenkou snov
  • Novinky s naj novinkami a cenami
Meno:
E-mail:
Kód z obrázku:

Ako na to

Ako na to? Jednoducho, vyber si svoj raj, klikni a vyplň formulár..bližšie detaily priebehu celej dovolenky:


1.    Rozhodnite  o svojej vysnívanej destinácii – vyberte si z možností našej ponuky destinácií v kombinácii hotelov/ rezortov s požadovaným štandardom (strava, vybavenie izby). Máte možnosť určiť si nielen typ dovolenky (pobytový, adventure, Silvester alebo kombinovaný), ale aj preferovaný spôsob prepravy a preferovanú dĺžku vášho pobytu. Všetky svoje požiadavky nám môžete napísať prostredníctvom nášho on-line formulára.


2.    Stanovte si rozpočet na váš dovolenkový sen a s kým ho chcete zažiť – podľa počtu osôb a vašich finančných prostriedkov vám pripravíme kompletnú prezentáciu možných variantov na vašu vysnenú dovolenku.


3.    Napíšte nám, čo si želáte a dovoľte nám splniť váš sen  – splníme vaše predstavy vysnenej dovolenky podľa vašich kritérií uvedených v on-line formulári.


4.    Náš spolupracovník vám telefonicky potvrdí prijatie objednávky a telefonicky sa dohodnete na ďalších detailoch. Pre klientov z Bratislavy ponúkame aj možnosť osobného stretnutia.


5.    Po súhlase s našimi podmienkami podpíšeme s vami zmluvu o vyhotovení ponuky ,na základe ktorej sa naša spoločnosť zaväzuje vypracovať návrhy, ktoré klientovi odprezentuje.


6.    Vyberiete si pre vás najzaujímavejšiu a najatraktívnejšiu alternatívu. V okamihu konečného súhlasu s jedným z ponúkaných variantov, dostanete k svojej finálnej možnosti všetky potrebné detaily. Rovnako budete mať možnosť sa rozhodnúť  pre formu úhrady. Pre bližšie detaily ohľadne úhrady celkovej sumy, kliknite na všeobecné obchodné podmienky.


7.    Naša spoločnosť vám poskytne všetky potrebne detaily na realizáciu vašej dovolenky.


8.    Užite a vychutnajte si svoj sen – želáme vám nádherné počasie, veľa zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.


9.    Po návrate nám môžete napísať, ako sa vám páčilo, prípadne sa podeliť o svoje zážitky s ostatnými návštevníkmi našej stránky na našom fóre. 
 


(c) 2009 Ralph